add

Şube Yönetim Kurulu

ADD Bursa Şb. YÖNETİM KURULU

 

 NEDRET YAYLA – Şube Başkanı

 Üyelik Tarihi: 19/07/2010

  Boğaziçi Ünv. Endüstri Müh. 2006-2010 Bursa Mak. müh. Oda Başkanı. 2010-2012 ADD Bursa Şb. Başk.

 

 

UFUK ERDOĞAN  - Şb.Yön.Krl. Üyesi

1991 yılı Tokat ta doğdu.  Uludağ Ünv. Hukuk Fakültesi Mezunu. 

LEYLA ALANBEL - Yazman

1955 Çöpköy Uzunköprü’de doğdum.1974 yılında Bolu Kız Öğretmen Okulunu bitirdim.2008 yılında emekliye ayrıldım.Evliyim ve iki çocuğum var.Bir yıldır ADD Burs Komisyonu başkanı olarak görev yapıyorum. ADD  yönetim Kurulunda ilk defa görev aldım.

AYHAN DEMİRHAN - Sayman

1954 Artvin Yusufeli doğumlu olan Ayhan DEMİRHAN Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. 1981 yılında başladığı Mali Müşavirlik görevine bir sanayi kuruluşunda Muhasebe Müdürü olarak devam ettirmektedir. Parti İl yöneticiliği, ilçe Başkanlıkları, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında değişik yönetim kademelerinde görev yapmıştır. Bağımsız Denetici mesleğine de sahip olan Ayhan DEMİRHAN evli ve iki kız babasıdır. 1994 yılında ADD Bursa şubesine üye olmuş Bu tarihten sonra aralıksız Genel Merkez delegeliği 3 Dönem Yönetim Kurulu üyeliği Bir dönem Denetleme Kurulu Başkanlığı  görevini yapmıştır.

Mevcut Yönetim Kurulunda Saymanlık görevini yürütmektedir.

 

YUNUS TEMİZ- Şube Başkan Yardımcısı

 Üniversite eğitimini Felsefe alanında Lisans, Eğitim yönetimi alanında Yüksek Lisans yaptı. Bursa Erkek Lisesi Md.lüğünde bulundu. Öğretim Görevliliğinden emekli. Yeni Kuşak Köy Entitüleri Derneği Y.Kurulu üyesi.

 

EMİNE KAYA

 01.05.1957 , Bursa doğumluyum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih, Coğrafya Fakültesi mezunuyum . Devlet dairesinde kütüphanecilik , müdür yardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerinde bulundum.Emekli olduğum gün ADD'ye üye oldum. Üye olduğum yıl sosyal komisyonda çalıştım. Daha sonra yönetimde,burs komisyonunda, sosyal komisyonda görev aldım. Halen bu görevlerimi sürdürmekteyim.

TURGAY AKKUŞ

Doktora öğrenimini 9 Eylül Ünv. Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi Entitüsü'nde tamamlamıştır. Halen Uludağ Ünv. Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi Bölümü'nde Türk Devrim tarihi Dersleri vermektedir. Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Y.K.Üyesidir. evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

HÜSEYİN ÖZIŞIK 

Yüksekokul mezunu ve Devlet Memurudur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.  

EDA DİLAN TAZE

01 Ocak 1993 Ankara doğumluyum. İşçi emeklisi bir ailenin iki çocuğundan en küçüğüyüm. İlkokulu sırasıyla Ankara Milli Eğitim Vakfı Batıkent İlköğretim okulunda ve İstanbul Nihat Sami Banarlı ilköğretim okulunda okudum. Daha Kadıköy Kazım İşmen Lisesine devam ettim. Lise yıllarından itibaren siyasetle uğraşmaya başladım ve birçok siyasi oluşumun içinde aktif olarak bulunmasamda hepsini yakından izledim. 2012 yılında Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünü kazandım. Uludağ Üniversitesi içindeki öğrenci topluluklarıyla yakın ilişkiler kurmaya başladım. 2014 yılında yirmi arkadaşımızla birlikte üniversitelerin bilim yuvası olduğunu ve bilimsel eğitimi savunmak amacıyla Bilim ve Düşünce Topluluğu'nun kurucu üyelerinden oldum. Bilim ve Düşünce Topluluğu'nun dışında Atatürkçü Düşünce Topluluğu, Uludağ Maliye Topluluğu, Sualtı Topluluğu ve Uludağ Toplum Gönüllüleri Topluluğuna üyeliklerim bulunuyor. Üniversiteyle birlikte TGB'nin içinde aktif görev aldım. Bursa'da yaptığımız birçok ortak eylemde Bursa ADD ile de tanışmış oldum. Bursa Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Mart 2014'te yapılan kurultayında aday olarak ADD içerisinde de aktif rol alma talebinde bulunmuş oldum. Kurultay sonucunda yedek üyelerde kalıp Ağustos 2015 tarihinde Bursa Atatürkçü Düşünce Derneği'nin İl yönetim kurulu üyesi oldum.  Halen Uludağ Üniversitesi Maliye bölümüne devam etmekteyim

Galeri